Intencje


Nowenna odprawiana jest w każdy piątek podczas Mszy św. o godz.19.00.

Aktualności

Rycerstwo św. Michała Archanioła | 2016-10-08

W czwartek 12 września 2019 r. o 19.00 Msza św. a po niej Modlitwa Uwielbienia Boga, ze świętym Michałem Archaniołem i Chórami Aniołów. Serdecznie zapraszamy, z Rycerstwem św. Michała Archanioła, wszystkich wiernych do modlitwy wraz z Aniołami.   więcej »

Bractwo Aniołów Stróżów | 2016-09-09

Bractwo Świętych Aniołów Stróżów zaprasza wszystkich, którzy pragną obrać Anioła Stróża za swojego patrona i szczególnego opiekuna. Życie ludzkie od początku aż śmierci jest otoczone opieką i wstawiennictwem aniołów. "Każdy wierny ma u swego boku anioła jako opiekuna i stróża, by prowadził go do życia". Już na ziemi życie chrześcijańskie uczestniczy - przez... więcej »

Kurs NPR | 2016-09-01

Kurs naturalnego rozpoznawania płodności Pokochać drugiego człowieka, to pokochać zarówno jego duszę jak i ciało. Doświadczanie satysfakcjonującej relacji seksualnej przez całe życie to umiejętność poznawania i akceptowania swojego ciała, płodności, wspólnych rozmów i decyzji dotyczących intymnych spraw. Warsztaty uczą metody rozpoznawania płodności wg prof.  Rötzera, stwarzają okazję do... więcej »

Betelewo | 2016-08-03

„Rzekł Bóg do Jakuba: «Idź do Betel i tam zamieszkaj. Wznieś też tam ołtarz Bogu, który ci się ukazał, gdy uciekałeś przed twym bratem Ezawem». Rzekł więc Jakub do swych domowników i do wszystkich, którzy z nim byli: «Usuńcie spośród was [wizerunki] obcych bogów, jakie macie; oczyśćcie się i zmieńcie szaty. Pójdziemy bowiem do Betel i tam zbuduję... więcej »

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Programista PHP: Michał Grabowski Projekt: Michał Zabielski