NOWENNA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA PRZED UROCZYSTOSCIĄ – 29 WRZEŚNIA

Od 20 września zapraszamy do wspólnej modlitwy przed świętem Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

Nowenna przed Świętem Archaniołów będzie składać się z krótkiej medytacji i litanijnej modlitwy do Boga przez wstawiennictwo św. Archaniołów. Modlitwa będzie publikowana przez kolejne dni nowenny na portalu Stacja7.pl oraz odczytywana podczas nabożeństw o godz. 18.30 w Bazylice Świętego Michała Archanioła i Sanktuarium Męczeństwa Świętego Stanisława na Skałce w Krakowie.

Zwróć się do Archaniołów. Prześlij intencję

Na zakończenie nowenny, 29 września, zachęcamy do udziału we Mszy świętej odpustowej na krakowskiej Skałce, która odbędzie się o godz. 19.00. Eucharystii będzie przewodniczył ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

We Mszy świętej będzie także można uczestniczyć za pośrednictwem transmisji na żywo realizowanej na kanale YouTube Stacji7.

Serdecznie zachęcamy Czytelników Stacji7 do przesyłania intencji modlitewnych, które będą omadlane podczas 9 dni nowenny u ojców Paulinów na Skałce, a podczas Mszy św. zostaną symbolicznie złożone na ołtarzu. Intencje można wpisywać do 28 września poprzez poniższy formularz.

https://forms.gle/kbU1Fm7qdNNE1Dj2A