OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 2023 r.

1.Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny czas Bożego Narodzenia. Przypominamy, że w Kościele polskim zwyczajowo możemy śpiewać kolędy do 2 lutego. Dziś też, po Mszy Świętej o godz. 17.30 o. Ireneusz wraz z Zespołem muzycznym zaprasza na wspólne kolędowanie.
2.Rozpoczęliśmy tradycyjne paulińskie „Pawełki”, przygotowanie do uroczystości św. Pawła Pierwszego Pustelnika, duchowego Patrona Zakonu Paulinów. Nowenna ku czci naszego Patriarchy będzie odbywać się w dni powszednie o godz. 19.00 a w niedzielę o godz. 17.30.
3.W przyszłą niedzielę zapraszamy serdecznie na uroczystość św. Pawła Pustelnika. Główna Msza Święta o godz. 17.30 pod przewodnictwem o. Adriana Mroza, opata z Klasztoru w Mogile.
4.Wcześniej, o godz. 17.00 w czasie Nieszporów Ojcowie i Bracia Paulini ponowią śluby zakonne.
5.Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa wraz z Jasnogórską Rodziną Różańcową. Będziemy w niej szczególnie polecać Zakon Paulinów.
6.Bóg zapłać wszelkie dary, będące wyrazem braterskiej troski i współodpowiedzialności za nasz kościół, klasztor i seminarium paulińskie.