OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 2022

1. Kończący się czas urlopów i wakacji. Był dla wielu z nas okazją do pogłębienia więzi z Bogiem, szukania i rozpoznawania znaków Jego obecności i błogosławieństwa.
2. W naszej wspólnocie klasztornej witamy nowych Ojców: o. Tadeusza Słoniaka i o. Łukasza Filipiuka.
3. Po okresie przerwy, od przyszłej niedzieli wznawiamy odprawianie niedzielnej Mszy św. o godz. 8.00.
4. W czwartek, będziemy obchodzić 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o tych, którzy oddali życie w obronie naszej ojczyzny. Prośmy też z wytrwałością o ustanie wojen na świecie.
5. 1 września rozpocznie się Nowy Rok szkolny i katechetyczny. Dzieciom i młodzieży, nauczycielom i katechetom życzymy zapału i wytrwałości. Zapraszamy do włączenia się w Msze Świętą, ze szczególną prośbą o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym dla Szkoły Sióstr Augustianek, o godz. 8.00.
6. W tym tygodniu jest pierwszy czwartek i piątek. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Msze św. i modlitwą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 10.30.
7. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
8. Informujemy również, że po każdej mszy św. niedzielnej, od godz. 10.00, jest możliwość zwiedzenia Skałki z przewodnikiem. Informacja w krypcie.
9. Dziękujemy za wszelką pomoc. W piątek o godz. 7.00 Msza św. w intencjach naszych ofiarodawców.