OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2022

  1. Dziś o godz. 10.30 Msza Święta Jasnogórskiej Rodziny Różnicowej, a następnie procesja różańcowa po dziedzińcu klasztornym z racji zbliżającego się święta Matki Bożej Różańcowej.
  2. Również dziś na Mszy Świętej o godz. 17.30 kończą się rekolekcje Bractwa Świętych Aniołów Stróżów.Nauki rekolekcyjne prowadził O. Jakub Szymczycha, z Jasnej Góry. Zapraszamy przy tej okazji również do uczestnictwa w spotkaniach formacyjnych Bractwa Aniołów Stróżów, które odbywają się we wtorki po Mszy Świętej o godzinie 19.00.

3.. Zapraszamy na październikowe Nabożeństwa Różańcowe: w dni powszednie o godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 17.00.

  1. W kalendarzu liturgicznym: wspominamy w niedzielę 2 X – Aniołów Stróżów, we wtorek 4 X – św. Franciszka z Asyżu (pamiętajmy w tym dniu o papieżu Franciszku); w środę 5 X – św. Faustyny, dziewicy; w czwartek 6 X – św. Brunona z Kolonii, założyciela Zakonu Kartuzów; w piątek, 7 X – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy za kapłanów i o nowe powołania do służby w kościele. W pierwszy piątek miesiąca, o godz. 7.00 Msza Święta w intencjach naszych darczyńców. 
  3. W przyszłą niedzielę liczenie uczestników Mszy Świętej i nabożeństw.