Ogłoszenia na 4. niedzielę Wielkiego Postu

1. Zachęcamy wszystkich wiernych do intensywnej modlitwy o oddalenie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie, w intencji chorych i wszelkich służb niosących im pomoc, podlegających kwarantannie a także za ofiary śmiertelne i przeżywające ból rodziny.

2. Ponieważ w czasie nabożeństw w kościele nie może przebywać więcej niż 50 osób dziś na Skałce będą dodatkowe Msze św. o godz. 11.30, 14.00 i 18.30. Nie będzie natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali.

3. W środę obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 18.30.

5. W dni powszednie podczas Mszy św. o godz. 19.00, a w niedzielę w czasie każdej Mszy św. będziemy śpiewać „Suplikacje” prosząc Miłosiernego Boga o oddalenie od nas epidemii koronawirusa.

6. Przypominamy, że w naszej bazylice w dni powszednie oprócz piątku jest adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 18.30. Modlimy się za naszą Ojczyznę, Kościół w Polsce i w archidiecezji krakowskiej oraz o oddalenie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie.

7. Przypominamy, że z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca następuje zmiana czasu z zimowego na letni.

8. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Dobrodziejom, którzy wspierają modlitwą i ofiarą naszą bazylikę, klasztor i seminarium. Polecamy ich Ojcu Niebieskiemu w naszych codziennych modlitwach.