Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą

  1. Dziś obchodźmy Światowy Dzień Trędowatych, ustanowiony w 1954 roku. Wspierajmy ich naszymi modlitwami i ofiarami!
  2. Również dzisiaj o godz. 12.30 Msza Święta w intencji Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. Natomiast o godz. 17.30 w czasie Mszy Świętej i po niej będzie kolędować Chór Świętego Michała Archanioła ze Skałki. Zapraszamy.
  3. W najbliższy czwartek, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej.
  4. Z inicjatywy papieża Świętego Jana Pawła II święto Ofiarowania Pańskiego jest także Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Pragniemy zaprosić do wspólnej modlitwy o powołania do życia zakonnego oraz o wytrwałość dla osób powołanych.
  5. W kalendarzu liturgicznym we wtorek, 31 stycznia, wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera. W tym tygodniu przypadają również pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę o godz. 10.30 zapraszamy na modlitwę różańcową wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi oraz Mszę Świętą.
  6. W przyszłą niedzielę, 5 lutego, o 10.30 Msza Święta Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, a po niej modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz paulińskiego czasopisma „Jasnej Góry”.
  8. Bóg zapłać za wspieranie naszego kościoła i seminarium. W piątek będziemy polecać naszych dobrodziejów w czasie Mszy Świętej o godz. 7.00.