Ogłoszenia na uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywana również Świętem Trzech Króli. Po każdej Mszy św., będzie można otrzymać kadzidło i kredę, poświęcone w czasie liturgii.

2. W ramach obchodów uroczystości Trzech Króli są dziś z nami wolontariusze krakowskiego Dzieła Pomocy św. Ojca, którzy przed wejściem do kościoła prowadzą zbiórkę na pomoc osobom bezdomnym. Dzieło Pomocy niesie pomoc doraźną (łaźnia, pralnia, garderoba, pomoc żywnościowa) i specjalistyczną (konsultacje zawodowe, psychologiczne, socjalne) dla ponad 1600 podopiecznych. Prowadzi również 12 MIESZKAŃ, w których przebywa kilkadziesiąt osób, w tym samotne mamy z dziećmi, a także całe rodziny. Dziś, możecie Państwo dołożyć swoją cegiełkę na pomoc osobom bezdomnym. W imieniu Dzieła Pomocy - serdecznie dziękujemy.

3. W sobotę 8 stycznia, rozpoczynamy uroczystą Nowennę do św. Pawła Pierwszego Pustelnika tzw. Pawełki. Połączone one będą z Mszą św. sprawowaną w dni powszednie o godz. 19.00, a niedzielę o 17.30.

4. W niedzielę 9 stycznia obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Bożego Narodzenia. Po Mszy św. o godz. 17.30 o. Ireneusz wraz z zespołem muzycznym zaprasza na wspólne kolędowanie.