Ogłoszenia na V niedzielę zwykłą

1. Dzisiaj o godz. 15.30 Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zespołem Aspergera i ich Rodzin „Jestem ZA” zaprasza na Mszę św. osoby z zespołem Aspergera (szczególnie dzieci), oraz ich  rodziny i przyjaciół; po Eucharystii spotkanie przy kawie i herbacie w sali akademickiej.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek 10 lutego wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy; we wtorek 11 lutego wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, a jednocześnie XXVIII Światowy Dzień Chorego; w piątek 14 lutego święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy.

3. W czwartek 13 lutego zapraszamy na godz. 19.00 na kolejną Mszę św. oraz Modlitwę Uwielbienia Boga ze świętym Michałem Archaniołem i Chórami Aniołów, którą poprowadzi Rycerstwo Świętego Michała Archanioła.

4. W następną niedzielę 16 lutego o godz. 10.30 Msza św. Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, a po niej modlitwa różańcowa i spotkanie formacyjne.

5. Składamy podziękowanie wszystkim tym, którzy wspierają naszą bazylikę, klasztor i seminarium: modlitwą i ofiarą. Dobrodziejów Skałki szczególnie polecamy Ojcu Niebieskiemu w naszych codziennych modlitwach za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Stanisława.