Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą

  1. Dziś o godz. 10.30 Msza Święta, modlitwa różańcowa oraz spotkanie Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej. Zachęcamy do włączenia się w to piękne działo wspólnej modlitwy różańcowej.
  2. W środę, 22 lutego, rozpoczynamy czas Wielkiego Postu, jako pokutną drogę nawrócenia, postu, modlitwy i jałmużny. Ma ona nas przygotować na uroczystości Wielkanocne. W środę na Mszach Świętych o godz. 7.00; 8.00; 16.00 i 19.00 będziemy mogli przyjąć akt pokutny przez posypanie głowy popiołem.
  3. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Drogę Krzyżową w piątki o godz. 18.30 i Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
  4. W piątek, 24 lutego, przypada rocznica napaści Rosji na Ukrainę. Zachęcamy do osobistej, gorliwej modlitwy o pokój na świecie. Pamiętajmy również w modlitwach o ofiarach trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.30 zapraszamy na otwarcie wystawy na dziedzińcu klasztornym, która prezentuje wizerunki gotyckich krzyży z kościołów i klasztorów krakowskich. Ufamy, że pomogą nam one w wielkopostnej refleksji nad misterium męki Pana Jezusa.
  6. Serdeczne Bóg zapałać za wszelkie ofiary i pomoc.